Protect Türkiye

Protect Türkiye

POTOMİA PROTECT FOG CANNON SİSTEMLERİ - SİS GÜVENLİK TEKNOLOJİLERİ TÜRKİYE DİSTRİBÜTÖRÜ.

Potomia Protect Fog Cannon Sis Güvenlik Teknolojileri ile 7/24 Güvendesiniz.


Tarihçemiz

2002 yılında S-EHC Elektronik Ve Haberleşme Sistemleri olarak Tuncay Özdoğan tarafından kurularak sektördeki çeşitli üretici ve ithalatçı firmaların temsilcilik ve çözüm ortaklığını yaptı.

Potomia Güvenlik ve İletişim Teknolojileri , Güvenlik ve haberleşme sektöründe ülke çapında hizmet vermekte olup her geçen gün artan bir ivme ile müşterilerine daha iyi hizmet vermek için çalışmalarını sürdürmektedir.

  • 2018 - Danimarka Üreticisi olan PROTECT firmasının Türkiye Tek Distribütörlüğünü alarak sektöre yön verecek bir hamle yapmıştır.
  • 2018 - Potomia Güvenlik Ve İletişim Teknolojileri San.Tic.Ltd.Şti olarak faaliyetlerine devam etmekte olup Ulusal hizmet veren bir firma konumuna geldi.
  • 2015 - BİGES AŞ ile PARTNER olarak yola devam kararı alarak Hizmet ve ürün kalitesindeki çıtayı yükseltmiştir.
  • 2013 - Güvenlik Ve İletişim Teknolojileri olarak Faaliyet alanında yeni bir yol haritası belirleyerek sektörde ivme değiştirdi.
  • 2002 - Şirket Kuruluşu.

Misyonumuz

Yaratıcı, yenilikçi ve yüksek güvenlikli ileri teknolojiye dayalı Güvenlik-İletişim Uygulama ve hizmetlerimizle, tüm müşterilerimizin ihtiyaçlarını anlayarak, çözüm odaklı ve memnuniyete dayalı hizmetleri çevresel duyarlılıkla, kaliteden ödün vermeden, tüm müşterilerimize güvenilir ve ekonomik koşullarda sunmaktır.

Vizyonumuz

Faaliyet gösterdiği her alanda ülkemizin önde gelen firmaları arasında olmak, teknolojik yeniliklerle sürekli gelişen, müşterilerinin beklentilerini karşılayan çözümler üreten ve yüksek kalitede hizmet veren, müşteri ve çalışanlarına değer katarak onların memnuniyetini sağlayan, topluma ve ülkesine faydalı, global bir şirket olmak.


Ürünlerimiz

PROTECT IntelliCloud™ - Mobil

Dizüstü bilgisayarınız veya akıllı telefonunuz aracılığıyla Artık PROTECT Fog Cannons®'u IP/internet üzerinden 7/24 uzaktan izleyebilirsiniz.

PROTECT IntelliCloud™ - PC

Dizüstü bilgisayarınız veya akıllı telefonunuz aracılığıyla Artık PROTECT Fog Cannons®'u IP/internet üzerinden 7/24 uzaktan izleyebilirsiniz.

PROTECT IntelliCloud™ - Diagram

Servis gerektiğinde bir kullanıcı olarak bir e-posta alacaksınız ve kullanıcı dostu kontrol paneli kırmızı bir uyarı noktası gösterecektir..

PROTECT IntelliBox™ IP - IP Box

Daha kolay kurulum ve kablosuz kontrol için kontrol ünitesi.

PROTECT QUMULUS®- QML

Zarif ve patentli tasarımıyla QUMULUS® ofisler ve mağazalar için üretilmiştir.

PROTECT 600i™ - 600İ

600i™ modeli, etkinleştirildiğinde etkileyici bir sis patlaması sunar..


Referanslarımız


Videolar