Fİrmamız

Firmamız

2002 yılından itibaren Elektronik Güvenlik Ve Haberleşme sektöründe faaliyet göstermekteyiz.. Güncel teknolojileri takip ederek bu teknolojilerin sunduğu olanakları her sektörde her ölçekteki firmalara ve bireysel müşterilerimize ihtiyaçları doğrultusunda çözümler sunmaktayız. POTOMİA; hızla gelişen teknolojiyi takip ederek müşterilerimizin ihtiyaçları doğrultusunda güncel teknolojilerle çözümler sunan bir proje firmasıdır.

Kaliteli ürün,kaliteli hizmet,güven ve süreklilik önceliğimizdir..


Tarihçemiz

2002 yılında S-EHC Elektronik Ve Haberleşme Sistemleri olarak Tuncay Özdoğan tarafından kurularak sektördeki çeşitli üretici ve ithalatçı firmaların temsilcilik ve çözüm ortaklığını yaptı.

Potomia Güvenlik ve İletişim Teknolojileri , Güvenlik ve haberleşme sektöründe ülke çapında hizmet vermekte olup her geçen gün artan bir ivme ile müşterilerine daha iyi hizmet vermek için çalışmalarını sürdürmektedir.

  • 2018 - Danimarka Üreticisi olan PROTECT firmasının Türkiye Tek Distribütörlüğünü alarak sektöre yön verecek bir hamle yapmıştır.
  • 2018 - Potomia Güvenlik Ve İletişim Teknolojileri San.Tic.Ltd.Şti olarak faaliyetlerine devam etmekte olup Ulusal hizmet veren bir firma konumuna geldi.
  • 2015 - BİGES AŞ ile PARTNER olarak yola devam kararı alarak Hizmet ve ürün kalitesindeki çıtayı yükseltmiştir.
  • 2013 - Güvenlik Ve İletişim Teknolojileri olarak Faaliyet alanında yeni bir yol haritası belirleyerek sektörde ivme değiştirdi.
  • 2002 - Şirket Kuruluşu.

Misyonumuz

Yaratıcı, yenilikçi ve yüksek güvenlikli ileri teknolojiye dayalı Güvenlik-İletişim Uygulama ve hizmetlerimizle, tüm müşterilerimizin ihtiyaçlarını anlayarak, çözüm odaklı ve memnuniyete dayalı hizmetleri çevresel duyarlılıkla, kaliteden ödün vermeden, tüm müşterilerimize güvenilir ve ekonomik koşullarda sunmaktır.

Vizyonumuz

Faaliyet gösterdiği her alanda ülkemizin önde gelen firmaları arasında olmak, teknolojik yeniliklerle sürekli gelişen, müşterilerinin beklentilerini karşılayan çözümler üreten ve yüksek kalitede hizmet veren, müşteri ve çalışanlarına değer katarak onların memnuniyetini sağlayan, topluma ve ülkesine faydalı, global bir şirket olmak.


Ekibimiz

Tuncay Özdoğan - CEO

Kurucu-Genel Müdür

Onur İslamoğlu - Proje

Zayıf Akım Sistemleri Proje Koordinatörü

Atilla Ağar- Pazarlama

Teknik Destek Uzmanı.

Levent Özlü - Operasyon

Teknik Destek Uzmanı.

Turgay Altınbaş- ithalat

İthalat Direktörü.

Adem Özkan - Operasyon

Teknik Destek Uzmanı.


İş Ortaklarımız


Videolar