Acil Anons Ve Seslendirme Sistemleri

Profesyonel Acil Anons ve Seslendirme sistemi Çözümleri

Ses ve anons dendiğinde ilk akla gelen şey genellikle acil anons sistemi şeklindedir. Bu durum ise topluluğu yangın, deprem, su baskını, gaz kaçağı veya diğer olumsuz durumlar gibi herhangi bir tehlike anında uyarmaya yarar. Seslendirme ve anons sistemleri hastane, otel, fabrika, okul, kamu binaları, sinema, tiyatro, kafe ve restoran, konferans salonları, cami, olimpik yüzme havuzları, iş merkezi, alışveriş merkezi, nikah salonu, düğün salonu, sosyal tesisler, kültür merkezi gibi yüksek kapasiteli mekanlar için gereksinim halindedir..

Seslendirme ve Anons Sistemlerinde yayının yapılabilmesi için öncelikle yayının yapılacağı yerlerin özelliği ve büyüklüğü tespit edilir. Bu tespitten sonra ihtiyaca en uygun ses sistemleri belirlenir ve montajı yapılır. Seslendirme, anons ve müzik yayınının istenilen alanlarda duyulmasını sağlayan hoparlörler, elektrik direklerine, bina dış cephelerine ya da iç duvara monte edilir. Ses ve müzik yayınını iletmek üzere uygun ses amplifikatörleri kurulur. Hoparlörler ile amplifikatörlerin birbirleri ile bağlantısı kablolu veya kablosuz olabilir.

Seslendirme ve anons sistemlerinde önemli olan ses kalitesinin bozulmadan taşınarak, dinleyiciye iletilmesidir. Müşteri memnuniyeti ancak ürün ve hizmet kalitesi ile sağlanabilmektedir. Çalışılan projelerde, müşteri talepleri doğrultusunda sistem bölgelere ayrılarak, farklı bölgelere farklı müzik yayını yapılabilmektedir.

Bilgisayar programı ile entegre edilebilen seslendirme ve anons sistemleri, otomatik yayınları belirli zamanlama özellikleri ile seslendirebilir. Bu şekilde topluluğa belli aralıklarla anonsları otomatik olarak geçebilirsiniz. Seslendirme sistemi, yangın alarm sistemi ile entegre olarak çalışabilir. Acil bir durumda otomatik olarak devreye girebilir. Bu da yangın büyümeden mekanı terk etmemiz için bize zaman kazandırır.

Süreçlerimiz

  • Keşif ve Müşteri Taleplerinin Alınması.
  • Projelendirme.
  • Proje Onayı ve Operasyon Yönetimi.
  • Uygulama,Test ve Devreye Alma.