Hırsız Alarm Sistemleri

Hırsızlık olaylarını engelleyici caydırıcı hırsız ihbar sistemleri ile entegre alternatif çözümler.

Ev ve İşyerleriniz için her mekana uygun kablolu ve kablosuz kurulum imkanı olan alarm sistemi çözümlerimiz bulunmaktadır.

Hırsız alarm sistemleri olarak dünyada kabul görmüş Canada menşeili Paradox,Alman menşeili Bosch marka Alarm sistemi ve ekipmanlarını Kullanarak esnek ve geniş ürün yelpazemizle siz değerli müşterilerimize fiyat performans bakımından maximum değerlerde çözümler sunmaktayız.

Alarm sistemleri stand alone sistemler olup telefon hattı veya gsm moduller üzerinden doğrudan kullanıcılara uyarı sinyali göndererek olay bildirimi yapmaktadırlar.Günümüzde teknolojik gelişmeler neticesinde Alarm Haber Alma Merkezleri üzerinden takip edilmekte olup alarm sinyalleri hızlı bir şekilde check edilerek çok kısa bir sürede kolluk kuvvetleri harekete geçirilmektedir.

Alarm Haberalma Merkezi Bağlantıları Telefon Hattı ve Gsm modülleri üzerinden data hatları ile yapılmakta olup ilave olarak network hatları üzerindende başarılı bir şekilde sağlanmaktadır.Alarm sistemlerine entegre Smart Box modüller ilave edilerek sistemler mobil uygulama üzerinden kontrol edilebilmekte uzaktan alarm kurulup çözülebilmekte ve aynı zamanda tüm bildirimler anında mobil uygulama üzerinden alınmaktadır.

Süreçlerimiz

  • Müşteri Taleplerinin Alınması.
  • Keşif - Projelendirme.
  • Proje Onayı - Operasyon Yönetimi.
  • Sistem Kurulumu - Devreye Alma.